Hakkımızda

Hakkımızda

1964 yılında İ. T. Ü. Mühendislik Fakültesinde okuyan 3 öğrencinin bir araya gelerek kurduğu proje çizim işleri ile başlayan faaliyetlerimiz daha sonra ki yıllarda firmamıza katılan mimar , elektrik mühendisi ve inşaat mühendisleri ve tekniker kadromuzla İstanbul ve çevre illerde Bugüne kadar 10.000 proje ve 5.000 tesisin mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini yürütmüş olan firmamız , 1986 yılında İnşaat şirketimizin kurulması ile birlikte sanayicilere anahtar teslimi sanayi tesisleri kurmaya başlamış çağımızın gerektirdiği teknolojik yeniliklere açık 42 yıllık tecrübesi , ciddi ve araştırmacı çalışmaları,güvenirliliği ve kalıcılığı ile yasal yaptırımları ön planda tutarak bu yıllara gelmiştir .

 


İŞYERİ ÇALIŞMA RUHSATI proje ve idari işlemlerinde , Basınçlı kapların ve kaldırma cihazlarının periyodik muayenelerin yaptırılmasında ,Bölge Çalışma Müdürlüklerinden Kurma İzni Belgesi ve İş güvenliği proje hizmetlerinde ,İŞLETME BELGESİ ‘nin alınmasında ,TEDAŞ talep , güç artışı trafo merkezi montaj ve projelendirilmelerinde ,Topraklama tesisatının ölçülmesinde , paratoner tesisinin proje ve montajında Otoprodüktör Lisans alma işlerinin vb. işlemlerin tüm aşamalarında iştigal konularımızla ilgili tüm kanun, Yönetmelik ,Yönetmelik değişiklikleri ve mevzuatların da yılların birikimi bilgi ve tecrübelerimiz kendimize olan güvenimizle sorularınız ve sorunlarınızda siz sanayici ve işverenlerin hizmetinizdeyiz.

Size Özel

Başlıkla ilgili açıklama metni yazılacak.Başlıkla ilgili açıklama metni yazılacak.Başlıkla ilgili açıklama metni yazılacak.Başlıkla ilgili açıklama metni yazılacak.

REFERANSLAR